REKRUTACJA KLASY 5 i 6

Dodatkowe informacje na temat rekrutacji można uzyskać podczas konsultacji telefonicznej (tel.660-637-396) codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 11:00.

• Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 33 w Krakowie do klas 5 – 6 prowadzona jest w formie papierowej.
  • Kandydaci do klas 5 - 6 są przyjmowani po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Zasadami Rekrutacji.

Terminarz rekrutacji - aktualizacja >

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy: piątej > szóstej >

Zasady rekrutacji do klas 5 i 6  >>>

Klasa ogólna z językiem angielskim.

Jak pracują klasy piąte - można zobaczyć TUTAJ >

Klasa szósta DSD Wiodącym językiem obcym jest język niemiecki, realizowany w wymiarze sześciu godzin tygodniowo (nie jest konieczna znajomość języka niemieckiego). Nauka kończy się bezpłatnym egzaminem kwalifikacji językowych, przeprowadzanym w naszej szkole, sprawdzanym i ocenianym w Niemczech, w wyniku którego uczniowie otrzymują międzynarodowy certyfikat Deutches Sprachdiplom na poziomie B1. Jest to wspólne przedsięwzięcie federacji i krajów związkowych Republiki Federalnej Niemiec. Uczniowie klas DSD mogą brać udział w wymianie młodzieży przy współpracy Deutsch-Polnisches Jugendwerk (Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży) do Königswinter (niedaleko Bonn) oraz w wycieczkach do krajów niemieckojęzycznych.
Więcej o klasach DSD na naszym BLOGU >