WAŻNE

Pomoc dla Małgorzaty Włoch

MAŁGORZATA WŁOCH - 670/W

Małgorzata Włoch  wieloletni pedagog, nauczyciel i wychowawca, wicedyrektor Gimnazjum nr 16 w Krakowie.
Trzy lata temu rozpoczynając rok szkolny. Małgosia Włoch doznała poważnego wylewu, który uniemożliwił Jej dalsze normalne funkcjonowanie.
Może porozumiewać się z otoczeniem tylko za pomocą wzroku. Bardzo ogranicza to współdziałanie i rehabilitacje. Zakup cyberoka znacznie zmieni możliwości dalszego leczenia i codziennego życia Małgorzaty.

Podaruj 1 % z podatku dla Małgorzaty Włoch 670/W     KRS 0000186434.

KONTO DAROWIZNY:    89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

W TYTULE: 670/W MAŁGORZATA WŁOCH


„Drodzy Darczyńcy”
Z wielką przyjemnością pragnę podziękować wszystkim DARCZYŃCOM, którzy przyczynili się do osiągnięcia celu, jakim był zakup „Cyber Oka” dla naszej koleżanki  Małgosi Włoch. Z wielką niecierpliwością, ale i z nadzieją czekamy na efekty działania tej technologii. Jeszcze raz dziękuję całej Społeczności Szkolnej,  Rodzicom, Nauczycielom,  Pracownikom, Absolwentom, Uczniom
i wszystkim „Osobom Wielkiego Serca”.

Z poważaniem -  Dyrektor Szkoły Iwona Kapołka.


Pragnę podziękować wszystkim DARCZYŃCOM , którzy tak intensywnie myśleli o cyberoku dla mojej siostry, Małgosi. Wczoraj została dokonana ostatnia wpłata. Teraz czekamy tylko na sprzęt. Mam nadzieję, że dotrze w najbliższym tygodniu. Pozostałe pieniądze pomogą w opłaceniu dla niej rehabilitacji. Kochani, przekazuję na bieżąco jej wszystkie od Was nowiny. Zawsze dziękuje mrugnięciem oczu. Bez Was bym nie dała sobie rady . Dziękuję szczególnie Beacie Chodackiej, która mnie cały czas wspierała i pocieszała . ( Beatko, jesteś warta miliony!). Dziękuję nauczycielom, uczniom, rodzinie, znajomym i tym, których nie znam, a pomogli w zdobyciu tej kwoty. Wszyscy macie WIELKIE SERCE. Dana Włoch. WIĘCEJ >


‼️HURA‼️Zebraliśmy na CYBEROKO ?️‍?️ ‼️??
WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! ❤️???
Dziś zostało zakupione - teraz czekamy aż dotrze do Małgosi!
Teraz konieczna intensywna ?️‍♀️?rehabilitacja! Zatem ostatni moment na przekazanie 1️⃣️% podatku na ten cel :)
http://fundacja-sloneczko.pl/frame/pokaz_opis.php?ida=670/W

Wpis P. Beaty Chodackiej - Czytaj więcej >


Słuchajcie, dzisiaj poważnie.
Kilka lat temu nasza fantastyczna polonistka z gimnazjum miała poważny wylew, który przykuł ją do łóżka i od tego czasu ze światem porozumiewa się wyłącznie za pomocą wzroku.
Ale!
Niedawno pojawiła się możliwość zakupu takiego kosmicznego urządzenia – CyberOka – które znacznie usprawniłoby komunikację z otoczeniem, a co za tym idzie również diagnostykę, rehabilitację i w ogóle całe życie.
CZYTAJ WIĘCEJ >


"Zawsze traktowała mnie jak przyjaciółkę".
Uczniowie Małgorzaty przywracają wiarę w ludzi.


Miała wylew na oczach dzieci. Kiedyś Małgorzata była uśmiechniętą brunetką i pełną pasji nauczycielką. Dziś jest zależna od innych. Dzięki pomocy uczniów, rodziców i nauczycieli ma szansę na lepsze życie. A na to potrzeba 24 tys. zł.
Rozpoczęcie roku.
Małgosia była razem z uczniami w sali gimnastycznej na uroczystości rozpoczęcia roku. Wyszła z sali z potwornym bólem głowy.
Mdlała na oczach dzieci – wspomina Beata, nauczycielka z tej samej szkoły.
Małgorzata Włoch przez wiele lat pracowała jako pedagog, nauczyciel i wychowawca, wicedyrektor Gimnazjum nr 16 w Krakowie (dziś to Szkoła Podstawowa nr 33). Trzy lata temu rozpoczynając rok szkolny, Małgorzata doznała poważnego wylewu, który uniemożliwił jej dalsze normalne funkcjonowanie.

Cały artykuł na portalu kobieta.wp.pl  - CZYTAJ WIĘCEJ >>>


Dziękuję Wszystkim, którzy pomagają mojej siostrze w odzyskaniu głosu. Gosia wie o tej akcji. Mrugała oczami w podziękowania za nią. Wiem, że czeka na cyberoko. Podczas prób przeprowadzanych na tym sprzęcie potrafiła przekazać kilka wiadomości. Wie, że dzięki temu jej dalsze życie nie będzie polegało tylko na wegetacji. Dziękuję jeszcze raz. Dana Włoch.


https://www.facebook.com/sylwia.pieczara/posts/10214925662111495
Kochani absolwenci gimnazjum nr 16 w Krakowie. Kilka dni temu dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość...dotycząca Pani Małgorzaty Włoch - naszej polonistki. Pewnie wiele z Was pamięta panią Włoch. Zawsze uśmiechnięta, pomocna, kobieta z sercem na dłoni. To ona zaraziła mnie miłością do języka polskiego. Pod jej okiem powstawały moje pierwsze wypracowania. To ona zachęcała mnie do szlifowania warsztatu i pisania jeszcze lepszych prac, wreszcie to ona namówiła mnie do podjęcia nauki w liceum w klasie o profilu humanistycznym. W dużej mierze to jej zawdzięczam to jak dzisiaj pisze teksty do moich telewizyjnych materiałów. Była moim mentorem i przyjacielem w trudnym okresie dojrzewania. Myślę, że wiele z Was wspomina panią Małgorzatę tak samo ciepło jak ja. Po skończeniu gimnazjum, co jakiś czas w okresie licealnym a także i na studiach przychodziłam do naszego gimnazjum właśnie po to by ją odwiedzić i porozmawiać o tym jak mi się układa w życiu. Zawsze traktowała mnie nie, jako swoją uczennice, ale partnerkę do rozmowy i przyjaciółkę. Często pytała o moje koleżanki i kolegów z klasy, jak im się wiedzie. Pamiętała o nas wszystkich. Od kilku lat niestety ze względu na brak czasu i inne obowiązki nie odwiedzałam szkoły. Nie wiedziałam, że trzy lata temu pani Małgorzata miała bardzo poważny wylew poniżej znajdziecie informacje o jej obecnym stanie i potrzebie zbiórki pieniędzy na zakup Cyber-Oka, który umożliwi jej kontakt ze światem. Proszę Was absolwentów naszej szkoły a także wszystkie inne osoby dobrej woli o nawet symboliczne wpłaty. W takich zbiórkach liczyć się każda złotówka. Pomóżmy jej wrócić do zdrowia!!!