Tegoroczna uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 oraz pożegnania ósmoklasistów miała miejsce w auli Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wśród grona zaproszonych gości i Rodziców obecny był zastępca przewodniczącego Zarządu Dzielnicy 5 Krowodrza 8 kadencji pan Edward Tarczałowicz oraz konsul generalny Węgier dr Tibor Gerencser, który wręczył nagrody zwycięzcom konkursu o patronie naszej szkoły Królu Stefanie Batorym.

Laureaci oraz finaliści konkursów zostali uhonorowani dyplomami, a uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, wpisami do Złotej Księgi.

Uroczystość uświetniły występy uczestników warsztatów odbywających się w ramach projektu „Mocni Bez Przemocy”

Something just like this

oraz uczniów z klas 3A i 3B, którzy zaśpiewali piosenkę „Hej, tu na Konarskiego” - specjalnie przygotowaną na okoliczność zakończenia pierwszego etapu edukacji w naszej szkole.

Hej, tu na Konarskiego

Nasi ósmoklasiści pożegnali młodszych kolegów dedykowanym im przedstawieniem „Król Bul”. Tu krótka fotorelacja:

piosenka Prawdziwych Dam
czarodziejska mikstura na królewski chory ząb
Święto Wyleczonego Zęba

finał

Dziękujemy wszystkim przybyłym na naszą uroczystość.

Życzymy dużo odpoczynku oraz wspaniałych i pogodnych wakacji!

Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych chwil!