Z radością informujemy, że dnia 19 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbył się profesjonalny turniej szachowy dla uczniów klas 1-3. W wydarzeniu wzięło udział 50 dzieci, które z wielkim zaangażowaniem rywalizowały przy szachownicach.

Turniej był prowadzony przez sędziów Polskiego Związku Szachowego, co gwarantowało najwyższy standard sędziowania oraz przestrzeganie przepisów federacji szachowej. Czas gry wynosił 30 minut, co pozwoliło uczestnikom na pełne wykorzystanie swoich umiejętności strategicznych i taktycznych.

To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko okazją do rywalizacji, ale również do nauki i rozwijania pasji do gry w szachy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich determinację i sportowego ducha oraz dziękujemy sędziom za profesjonalne prowadzenie turnieju.

Zachęcamy do dalszego rozwijania szachowych umiejętności i udziału w kolejnych turniejach!