Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice!

Koniec roku szkolnego nadszedł jak zwykle niespodziewanie! Z tej okazji chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia wspaniałych wakacji pełnych przygód i zasłużonego odpoczynku.

Uczniowie!
Niech te wakacje będą dla Was czasem nie tylko beztroskich zabaw i długiego spania, ale również odkrywania nowych pasji i zbierania niezapomnianych wspomnień. Pamiętajcie o bezpieczeństwie – krem z filtrem, kapelusz na głowę i zdrowy rozsądek są waszymi najlepszymi przyjaciółmi tego lata!

Drodzy Nauczyciele!
Przyszła pora na odpoczynek i naładowanie akumulatorów. Życzymy Wam dużo relaksu, ciepłych promieni słońca i przyjemnych chwil z bliskimi. Wypocznijcie, aby we wrześniu powrócić z nowymi pomysłami i energią do pracy z naszymi uczniami.

Rodzice!
Nie zapominajcie, że dzieci potrzebują również Waszego wsparcia i uwagi podczas wakacji. Razem możecie odkrywać świat, niezależnie od tego, czy to będą wakacje w egzotycznych krajach, czy spokojne dni spędzone w domowym ogródku.

Przyjmowanie stron odbywa się codziennie w godzinach 9:00-12:00 przez całe wakacje.

Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek spraw.

Życzymy wszystkim fantastycznych wakacji pełnych uśmiechu, radości i beztroski!