Z przyjemnością informujemy o wyjątkowym projekcie, który połączył kreatywność lekcji plastyki z literackimi umiejętnościami języka polskiego! Nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty artystyczne i literackie, tworząc unikalne okładki do wybranych przez siebie książek.

Każdy uczeń zaprojektował oryginalną okładkę odzwierciedlającą treść i klimat wybranej powieści. Dodatkowo, na lekcjach języka polskiego napisali krótkie recenzje tych książek, które dołączyli do swoich projektów. Dzięki temu uczniowie rozwijali zarówno swoje umiejętności plastyczne, jak i literackie, a także pogłębiali zrozumienie czytanych tekstów.

Efekty ich pracy są naprawdę imponujące! Zapraszamy do obejrzenia prezentacji elektronicznej, w której znajdują się wszystkie stworzone przez uczniów okładki wraz z recenzjami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pracami uczniów.

Katarzyna Mordarska-Kołdras

Magdalena Młodawska