REKRUTACJA KLASY 1

• Rekrutacja do klasy pierwszej prowadzona jest z wykorzystaniem systemu informatycznego.
  • Rodzice składając podanie, mają prawo wskazać dowolną liczbę szkół podstawowych, w preferowanej przez siebie kolejności.
  • Na stronach serwisu rekrutacyjnego rodzice wypełniają Zgłoszenie/Wniosek o przyjęcie do szkoły,który należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole pierwszego wyboru.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 33 w Krakowie informuje, że podania do klasy pierwszej przyjmowane są do dnia 31 marca do godziny 12:00

Ze względu na aktualną sytuację dokumenty można przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY - serwis rekrutacyjny >

Terminarz rekrutacji do klas 1 SP 33 >