REKRUTACJA KLASY 4

• Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 33 w Krakowie do klas 4 prowadzona jest w formie papierowej.
  • Kandydaci do klasy 4 są przyjmowani po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Zasadami Rekrutacji.

Terminarz rekrutacji - aktualizacja >

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy: czwartej >

Zasady rekrutacji do klasy 4  >>>

Klasa algorytmiczna "Człowiek przyszłości" z poszerzonym programem informatyki i matematyki . Podczas 5 lat nauki uczniowie stopniowo poznają różne języki programowania, początkowo z użyciem schematów, szablonów i pseudokodów, poprzez programowanie obiektowe aż do języka C++. Zajęcia

Klasy czwarte zapraszają na BLOG po więcej informacji >

Klasa ogólna z poszerzonym językiem angielskim.
Uczniom tej klasy proponujemy naukę języka angielskiego przygotowującą uczniów do realizacji programu klasy dwujęzycznej z językiem angielskim.

Klasa ogólna z możliwością nauki drugiego języka obcego - hiszpańskiego.
Uczniom tej klasy proponujemy naukę języka hiszpańskiego przygotowującą uczniów do realizacji programu klasy dwujęzycznej z językiem hiszpańskim.