REKRUTACJA KLASY 4

• Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 33 w Krakowie do klas 4 prowadzona jest w formie papierowej.
  • Kandydaci do klasy 4 są przyjmowani po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Zasadami Rekrutacji.

Ze względu na aktualną sytuację dokumenty można przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy: czwartej >

Terminarz rekrutacji do klas 4 SP 33 >

Zasady rekrutacji do klasy 4  >>>

grupa ALGORYTMICZNA

Grupa algorytmiczna "Człowiek przyszłości" z poszerzonym programem informatyki i matematyki . Podczas 5 lat nauki uczniowie stopniowo poznają różne języki programowania, początkowo z użyciem schematów, szablonów i pseudokodów, poprzez programowanie obiektowe aż do języka C++. Zajęcia

Klasy czwarte zapraszają na BLOG po więcej informacji >

grupa OGÓLNA

Grupa ogólna z poszerzonym językiem angielskim.
Uczniom tej grupy proponujemy naukę języka angielskiego przygotowującą uczniów do realizacji programu klasy dwujęzycznej z językiem angielskim.

Grupa ogólna z możliwością nauki drugiego języka obcego - hiszpańskiego.
Uczniom tej grupy proponujemy naukę języka hiszpańskiego przygotowującą uczniów do realizacji programu klasy dwujęzycznej z językiem hiszpańskim.