31 maja odbył się finał szkolnego konkursu „Mam talent”. Brali w nim udział uczniowie klas 1-3. W finale wystąpili reprezentanci wszystkich klas edukacji wczesnoszkolnej, wyłonieni w eliminacjach klasowych: Zapraszamy do galerii zdjęć >

1a – Mariusz Matusik – gra na keyboardzie
1b – Joanna Wróbel – gra na dzwonkach
2a – Helena Łukasik  - taniec
2b – Aleksandra Drabek, Róża Kania i Helena Miszczak – zespół wokalno-muzyczny
3a – Kaja Michałowska – taniec
3b – Lena Klimowska i Nina Sojka – sztuczki magiczne

Obejrzeliśmy bardzo ciekawe i oryginalne występy konkursowe. Wybór jednej prezentacji był trudny. O zwycięstwie zadecydowała publiczności. Każdy uczeń oddał głos na swojego faworyta.

Nasz finał uświetniły występy dwójki uczniów ze starszych klas:
Veronika Antonova  z klasy 7b, która wykonała układ ćwiczeń z  gimnastyki sportowej.
Julian Hoffman z klasy 5c, który zagrał na keyboardzie własne kompozycje.

Po podliczeniu głosów wszystkim uczniów poznaliśmy zwycięzcę, którym została reprezentantka klasy 3a – Kaja Michałowska. Gratulujemy!
Doceniamy i gratulujemy  wszystkim  finalistom, którzy wykazali się wielką odwagą występując przed tak wymagającą publicznością!
W każdym z nas drzemie talent, trzeba go tylko w sobie odkryć. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu.