Szkolny Konkurs Talentów „Mam talent” - FINAŁ

1 marca w naszej szkole odbył się finał konkursu „Mam talent” prowadzonego w klasach I – III przez panią Kingę Węgrzyn i Ewę Suchmiel. Konkurs ten miał na celu zachęcenie uczniów do odkrywania swoich pasji i talentów. W pierwszym etapie dzieci prezentowały swoje umiejętności  na forum klasy, dzięki temu mogły lepiej poznać swoich kolegów i koleżanki.

W finale szkolnym wzięli udział finaliści z wszystkich klas 1-3:

1a – Leon Łukasik – gra na keyboardzie

1b – Eliza Kwinta-Pudełko – taniec hip-hop

2a – Vladzimir Khaustovich – gra na keyboardzie

2b – Krzysztof Świerczek – sztuczki magiczne

3a – Emilia Chudzio i Olga Sas - szydełkowanie

3b – Róża Kania – gra na ksylofonie

Finał zakończył się głosowaniem publiczności na najciekawszy i najlepiej zaprezentowany talent. Było to wielkie wyzwanie, bo wszystkie pokazy były wspaniałe, trzeba było jednak wyłonić zwycięzców. Nagrodę publiczności otrzymały reprezentantki klasy 3a:  Emilia Chudzio i Olga Sas

Dziewczynki zachwyciły publiczność swoją umiejętnością szydełkowania – wyczarowane przez nie zwierzątka skradły serca wszystkich dzieci. Robótki ręczne górą! BRAWO!

Przeżyjmy to jeszcze raz, oto występy wszystkich finalistów:

GALERIA ZDJĘĆ I FILMÓW

GRATULUJEMY!